Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a WinRar-nak? (a...

Mi a baja a WinRar-nak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ha ki akarorok csomagolni valamit, ami winrar archívum (legyen az bármi), a kibontás közben ezt írja ki: Hiba az archívumban (Adathiba CRC). Mi a baja, és hogy tudom megoldani?

2014. jan. 4. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul van letöltve a fájl.
2014. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

1-es válasza valószínűleg jó.

De ha véletlenűl egy torrentben (vagy bármi más megosztóban) lévő anyagról van szó, akkor bármilyen kicsomagolás vagy másolás közben nem baj, ha a megosztó program nem megy és/vagy le van téve adott anyag paus-ba, mert akkor sem lesz jó esetek nagyobbik részében.

2014. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:


1 - Ha a fájlt letöltötted akkor rosszul lett feltöltve.

2 - Letöltés közben sérült.

3 - Hibás a RAM-od.

4 - Hibás HDD kábel.

5 - Hibás HDD.

2014. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom, mert már próbáltam azt is, hogy egy valamit letöltöttem 3x, 4x de még így se megy, de ha valaki másnál töltöm le a dolgot azzal nincs semmi baj
2014. jan. 4. 20:31
 5/7 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy hibás a HDD, mert a gép mikor elindul akkor valami olyasmit ír ki, hogy: Hiba a HDD-ben, a folytatáshoz nyoma meg az Enter gombot... én megnyomom de ugyan úgy indul, mint eddig
2014. jan. 4. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha másnál letöltöd és jó akkor nálad van a gubanc, főleg hogy a géped is hibásnak ítéli a HDD-det...
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gőzöm sincs ez kb. egy hete kezdődött és még amiket régebben letöltöttem azok jók csak most van az ilyen letöltött archívumokkal gondom
2014. jan. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!