Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha windows vista...

Mit tegyek, ha windows vista frissitést nem hajlandó elvégezni a számitógépem? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Kiírta hogy frissítsem, párszor rányomtam, hogy később, majd újrainditottam, ott kiírta hogy 3 részből áll a frissítés, 0%-on van, ez fél oráig igy volt majd kikapcsoltam. ezek után, bekapcsol, kiírja megint hogy frissítés, és kikapcsol, majd ismét újraindul, és ezt akár 10x is megismétli. Mit tegyek?
2009. nov. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe! az automata frissítést, csak gondok vannak belőle.


Windows Update => kis várakozás után, a szám.gép naprakészségének ellenőrzése oldal jön be, válaszd az >Egyéni gombot, és ami frissítéseket kiad azokból válogathatsz, vagy akár az egészet is letöltheted és telepítheted, nem kell és nem is lehet közben csinálni semmit!

A letöltéssel és telepítéssel eltelt idő, függ a szerver terheltségétől, a sávszélességedtől, és a géped hardvereitől. Elhanyagolt esetben, lehet 1 óra is. kivárod míg megjelenik, hogy a telepítés megtörtént, valószínű kéri a gép újraindítását, a változások érvényesítéséhez. Újra indítod és kész

2009. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normál esetben letölti a beállítás szerinti időpontban az Automatikus frissitést. Ha a saját fiókról netezel, ezt nem is veszed észre. Amikor viszont ki akarod kapcsolni a gépedet, akkor jelzi és telepiti. Ezt hagyni kell, kikapcsol utána.
2009. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha belenyúlsz a frissitésbe, vagy közben kikapcsolod, akkor megkavarodik a Windows. Nem szabad belenyúlni soha.
2009. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na ez az, töltött sokáig, maradt 0% és aztán ki lett kapcsolva. :S valoszínű itt a bibi. most meg még be sem hozza az asztalt, megáll a frissitésnél, és újraindul, ezt akár egésznap csinálná, próbáltam én már csökkentett módba akkor sem csinál semmit, frissíteni próbál, de nem sikerül.

köszönöm az eddigi válaszokat

2009. nov. 30. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent le kellene törölni, egy alapos vírusirtás után formázás. Ha nem tudsz semmit lementeni, akkor vidd szervízbe vagy tapasztalt haverhoz, legalább az adataid mentsétek ki. Ne rakd vissza Vistát, inkább XP legyen vagy Windows 7. Mindegyik jobb, mint ez.
2009. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
le lett törölve.. De sajnos ismét Vista van rajta.. Köszönöm a segítséget.
2009. dec. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!