Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet...

Melyik programmal lehet kivágni egy videóból egy pár másodperces részletet, de nem az egész képet, hanem csak egy részletét?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon egyszerű programot keresek, amivel ki lehet a videonak egy képrészletét jelölni és azt időben kivágni.

2014. jan. 5. 20:39
1 2
 1/11 tabaki ***** válasza:
2014. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt értem h vannak vágóprogramok, de nekem olyanra van szükségem, amellyel ki tudom vágni a kép egy részét és azt kimenteni pár másodperc hosszúságban
2014. jan. 6. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Windows Media Player lejátszóban megnyitod a filmet és pause ott ahol a kép kell majd lenyomod a print screen billentyűt. Nyitsz egy paint- et majd a beillesztésnél beilleszted a képet. Ennyi az egész.
2014. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tabaki ***** válasza:

@ Kérdező, 12:15:

Ha te jobban tudod...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:

@ 13:34:

Linuxban nem tudom ellenőrizni, de őrülten meglepne, ha ez azt csinálná, amit Kérdező szeretne.

2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha pedig csak részlet kell egy filmből akkor bármelyik vágó progi tudja ezt. Egyébként nem teljesen vili a kérdésed részlet vagy pedig egy álló kép kell belőle.
2014. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
# 13:34------------>nekem nem teljessen világos mit akar a kérdező pillanatképet egy filmből vagy részletet. Pillanatképet igen is, hogy úgy is lehet csinálni egy filmből ahogy írtam, de vágni bármelyik vágóprogival ki lehet vágni akár egy filmkocka erejéig is. Csá
2014. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tabaki ***** válasza:
Én általában háklis vagyok a rosszul föltett kérdésekre, de szerintem egyértelmű, hogy kérdező mozgóképet akar, az eredetinél kisebb kivágásban. Tehát nem "akár egy filmkocka erejéig", hanem a tól-ig lejátszáson túl még a videó széleit is méretre szeretné vágni.
2014. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor használjon VitualDub- ot. Igaz ott már egy kis angol tudás nem árt.
2014. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tabaki ***** válasza:
Ugye, megmondtam... (#1)
2014. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!