Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam és Steam játékkártyákkal...

Steam és Steam játékkártyákkal kapcsolatos kérdések (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb tavaly óta van Steam-em de eddig nem nagyon érdekelt a szintlépés, kártyák stb. Úgyhogy lenne néhány ezzel kapcsolatos kérdésem.


1: steam Gyik.-en olvastam hogy ha szintet lépek több embert vehetek fel a barátlistámra. 1.szinten hány fős lehet a barátlistám?


2:Írnátok olyan magyar nyelvű oldalt/fórumot ahol lehet ezeket a kártyákat cserélgetni?


3: Van egy fóliás kártyám (Civ5-ös) ha elcserélem ez is egy kártyát ér vagy a fóliás kitűzők értékesebbek, többet érnek?


4:Különféle játékok kártyáit 1-1-be szokták cserélni vagy

számít az is hogy az adott játék mennyibe kerül. Pl 1 drágább játék 1db kártyáját csak 2db olcsóbb játék kártyájáért cserélik?


5: Kártyát csak kártyáért lehet cserélni vagy lehet pl dota2, tf2 itemért, játékért, stb?


6: Egy adott emberrel csak akkor tudok cserélgetni ha fenn van a barátlistámon?


Bocs ha nagyon "idióta" kérdéseket tettem fel de eddig nem foglalkoztam ezekkel.

Köszönöm a válaszokat. :)



2014. jan. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A kártyákat pénzre is válthatod, csak ehhez évente x összegért játékot kell venned a steamen, ez a szabályzatában benne van. Ha ügyes vagy, minimális ráfordítással nagyon sok játékot be lehet szerezni a kártyázással.

Kártyát a játékidő után kapsz, így ha valami egészen mást csinálsz, csak ablakban fut a játék főmenüje, akkor is kapsz majd érte kártyát.

2014. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ezeket tudtam, nem is ez volt a kérdés.
2014. jan. 6. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezeket tudtad, akkor a többire is tudod a választ, mert benne van a szabályzatban.
2014. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Például hogy írj egy magyar nyelvű fórumot ahol lehet kártyákat cserélgetni? (2. kérdés)

Előbb kérlek olvasd el a kérdést és azután válaszolj.

2014. jan. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!