Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltötöttem a battlefield...

Letöltötöttem a battlefield 3-mat és nem megy tovább az első videónál, bevetítésnél?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom az istenért se megy tovább és visszaugrik hogy töltés és mentés a leges legeleje, amikor arra a metrora készül ráugrani és eddig megy utána visszaugrik a töltésre és utána mentés és kezdődik elölről. Erről a torrentről van szó Battlefield 3 2xDVD5

2014. jan. 5. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Torrent? Na itt hagyjuk abba. :) Kalózkodjál saját erődből!
2014. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lustig ***** válasza:

Próbálkozz másik crackkel. Ha már 3mat végigpróbáltál, és tudod h a telepítésben se volt baj, és nem nyúltál úgy bele, h amiatt újra kellene telepíteni, akkor szedd le máshonnan. Azt nézd még meg, hogy a géped elég jó e hozzá.

Az előző válaszolónak meg csak annyit mondanék, h nekem elsőre ment crackkel, és még nem volt olyan játék, amit megvettem volna. Bmivel tudok játszani (fifa 14, gta4, Bf4, Crysis3). Mindent lehet crackelni, csak jó crack kell hozzá, meg egy kis türelem és hozzáértés. Elismerem így macerásabb, de úgysem vok egy olyan, aki éjjel nappal játszik.

2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!