Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnnan tudom utorrentnél,...

Honnnan tudom utorrentnél, hogy vissza tőltötte azokat a dolgokat amiket leszedtem?

Figyelt kérdés

Látom az utorrent lenti ablakában az infóban, hogy feltőltve enyi és enyi gigabájt, azt is látom hogy egy fájlnál több van visszatőltve mint amekorra maga a fájl, és hogy seedeli.

De már szeretném a gépemből kitörölni.


2014. jan. 6. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha már többet töltöttél vissza, mint maga a fájl mérete akkor szerintem nyugodtan törölheted. Kérdés, hogy a torrent oldalon, ahová regizve vagy, meddig kell seedelni, mert pl nCore-on 48 óráig.
2014. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

aham, értem köszi, akkor még várok ezzel a dologgal, mert ncore-ról nemrég szedtem le dolgokat, bár már 48 óra eltelt, de azért még hagyom kicsit,

Köszi, megy a zöld kéz

2014. jan. 6. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni nCore-on az aktivitás menüpontban, hogy meddig kell még seedelni a letöltött torrenteket.
2014. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszöm az infót a második válaszolónak is, zöld kéz megy
2014. jan. 7. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkétszer én voltam:D:)
2014. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

bocsi helyesbítek :)

KÖSZÖNÖM

:XD

2014. jan. 7. 23:34
 7/7 A kérdező kommentje:
ja oké köszi :)
2014. jan. 7. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!