Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emberek, miért alkották meg a...

Amazing kérdése:

Emberek, miért alkották meg a Windows 7-et, vagy akár az egészet?

Figyelt kérdés

Miért nem tudja a 64bit-es megjegyezni hogy a zene az winampal fog működni, nem bsplayerrel?

unalmas már mindig átállítgatni, majd kipipálni hogy a winapmal nyissa meg, majd egy film, ami bp-es és utána már a zene is bs-el menne?

What the f....k?



2014. jan. 6. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazásból egyes!
2014. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az alapértelmezett zene- vagy mozgóképlejátszó módosítása

A Számítógép eszköz megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, majd a Vezérlőpult parancsra.

Nyissa meg a módosítani kívánt médiafájltípust tartalmazó mappát.

Kattintson a jobb gombbal a fájlra, mutasson a Társítás menüpontra, majd kattintson az Alapértelmezett program választása parancsra.

Kattintson arra a programra, amelyikkel ezt a fájltípust meg szeretné nyitni.

Jelölje be Az ilyen fájlok megnyitása mindig a kijelölt programmal történjen jelölőnégyzetet, majd kattintson az OK gombra.

2014. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 CspCsj ***** válasza:
Jobbegérgomb -> Futtatás rendszergazdaként - így próbáld indítani az adott programot, egyébként nem tudja elmenteni a társításokat.
2014. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 CspCsj ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy bizonyos programok

(nem BS-t használok, így nem tudom az is csinálja-e)

futtatáskor mindig magukhoz társítják a beállításaikban megadott kiterjesztéseket.

Így lehet, hogy a BS minden indításkor újra magához társítja amit te előtte átállítottál, - érdemes megnézni.

2014. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lajos54 ***** válasza:

Útmutatókat már kaptál...

de...

valahol olvastam Murphy számítógépes törvényeit. Abban szerepel egy ilyen: "Egy számítógép (program) nem úgy működik, ahogyan azt mi szeretnénk, hanem úgy, amilyen utasításokat adtunk neki. Magától egyetlen gép (program) sem fogja kitalálni, hogy mit szeretnénk...

:)

2014. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Négyesnél a pont. Az említett progi beállításai miatt minden induláskor "magához" társítja a progikat, így ott kéne kikapcsolni. Ez nem az oprendszer hibája.
2014. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.
2014. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:

"... vagy akár az egészet?"

"What the f....k?"

(Amazing)


"Ilyenkor érzed, mi mélyen igaz..."

(Micimackó)

2014. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, ilyen kérdések mellett igazán meg lehet bolondulni. Ahogyan korábban írták, a kacsával és a vízzel... :D
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem kedves lefikázóim, mert ti olyan okosak vagyok, hogy mi lehet a problem a win7-el, mert ezelőtt nem ezt a veriót használtam és nem volt semmi gond a bs player és a winamp között, a zene a winampal ment a film pedig a bs-el. mióta ezt használom, ezelőtti telepítésnél is (ami szintén ez az oprendszer volt) fenn állt ez a hiba, vagy nem tudom hogy nevezzem. A többi verzióval nem volt gond, sem xp alatt nem produkált ilyeneket. Ennyire én is értek a géphez, csak a Neumannba jártam, de azért is akasztott ez még ki, mert a szomszéd gépén nincs ilyen gond ugyanezzel a rendszerrel, és ő is bs playert használ, meg winamp-ot.....

Bocsi a rossz fogalmazásért is, mondjuk szerintem ennek az oldalnak a normális válaszadás a lényege, de javítsatok ki, ha tévedek.

2014. jan. 6. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!