Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell frissíteni a...

Hogyan kell frissíteni a videokártya drivert? Előtte le kell törölni a régebbi drivert? Ha le kell, azt hogyan?

Figyelt kérdés
CS 1.6-ot szerettem volna játszani,de nagyon akadozik, kis felbontásban inkább a hang akad.Olvastam egy-két helyen, hogy a videokártya frissítésétől jobb lesz.Mondom miért ne? Rosszabb csak nem lesz. A videokártyám: Ati Radeon 9600 Series (256MB) ,,, na ehhez kéne egy frissités.

2014. jan. 7. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell törölni előtte semmit, ezért nevezik frissítésnek. Az ATI oldalán le tudod tölteni az oprendszerednek megfelelőt...


[link]


Ez itt konkrétan a WIN7 32 biteshez van...

2014. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tényleg az oprendszeremet nem írtam: Win7 Ultimate 32 bit :D

Akkor amit linkeltél az jó nekem. Ha letöltöttem, akkor mit kell csináljak vele? Gondolom nem megenni kell:D

2014. jan. 7. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Elindítod a setup fájlt és felteszed...
2014. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez tuti a legújabb? Mert a kiadási ideje (release date):2010
2014. jan. 7. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg mikor letöltöm, az normális hogy ezt irja a letöltött fájl nevének?: 10-2_legacy_vista32-....exe
2014. jan. 7. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel a kártyád elég régi, így új driver nem készült hozzá és egy csomó driver még Vistás, mert WIN7-re sem adtak ki drivert. Teljesen normális.
2014. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat :)
2014. jan. 7. 20:18
 8/9 A kérdező kommentje:
és gyors(express)vagy egyéni telepitést válasszam?
2014. jan. 7. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
mindegy, de a gyorsnál nem kell sokat állítgatni...
2014. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!