Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tudna ajánlani valami...

Vazul12 kérdése:

Ki tudna ajánlani valami programot posztok készítésére és egyszerű photosopkra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mik azok a "photosopk" így többes számban?

G.

2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*photosopokra
2014. jan. 7. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés még mindig ugyan az. Mik azok a "photosopok"?

G.

2014. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a photosopok engem is érdekelne, hogy mit jelent!
2014. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a "posztok készítését" nem értem, elmondanád, mit kéne tudnia annak a "posztkészítő" programnak? Mert ugye posztolni facebook, a poszt szövegét megírni meg tetszőleges szövegszerkesztő program.

Szerény véleményem szerint a "photoshopok" képszerkesztést jelentenek. De a Photoshop egy program, nem egy művelet... Mindenesetre "photoshopok" közül a nagyon egyszerűekre a Picasa, IrfanView vagy Win8-on a beépített képszerkesztő is bőven elég. Picit többre vágyóknak Paint.NET, PhotoScape, PhotoFiltre, FotoMix, PhotoPlus Starter Edition. Nagyobb lélegzetű ügyekre meg a teljes verziós PhotoPlust, GIMP-et, Krita-t, vagy magát a Photoshopot ajánlanám!

2014. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!