Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ennyire iszonyatosan...

Miért ennyire iszonyatosan lassú a Skype?

Figyelt kérdés

Már hozzá vagyok szokva hogy a Skype minden egyes frissítésével egyre életképtelenebb, most viszont már ténylegesen nem tudok vele mit kezdeni.

Egy mondhatni nagyon jó, alig másfél hónapos laptopom van, mindent visz amire csak szükségem van, sőt, teszteltem már azt is hogy a nagyobb játékokat is akadozás nélkül viszi, maximális grafikai beállításokkal. De a Skype...nos, a Skype ugyan a gépem nem lassítja, de maga a program pár óra lefolyása alatt olyan lassú lett, hogy az borzasztó.(mert igen, pár órája még teljesen jól működött) Késve küldi az üzeneteimet, és le-le óhajt fagyni időnként...elég gyakran, hogy őszinte legyek.

Minden más rendesen működik a gépemen, próbáltam már a program újratelepítését, ccleaner futtatását, víruskeresőt hogy hátha...de semmi.

Mi lehet ennek az oka, van rá esetleg valamilyen megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat~!



2014. jan. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Amióta a Microsoft felvásárolta, szar lett az egész.

A gépeddel télleg nincs baj, afelől ne aggódj. Próbálj esetleg feltenni valami régebbi változatot.

2014. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mármint skype-ból
2014. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem lehet csinálni vele, minden ismerősöm folyamatosan tapasztal vele egy csomó hasonló hibát. Nekem a bejelentkezés tart fél óráig mostanában, utána már nagyjából működőképes, de néha van olyan, hogy nem küld át üzeneteket egy ideig, mintha megszakadt volna a netkapcsolat, miközben a böngészőn és más programokon is minden tökéletesen megy. Anno míg volt msn, folyton azt szidtuk, de a skype-hoz képest kincset ért...
2014. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok én is mondani kb mint a többiek. Max ha lassú a neted akkor az lehet a baj,ha az sem akkor nem nálad van a gond..
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a gépedel nincs gond nekem is lassú a skype
2016. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!