Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 friss telepítés,...

Windows 8 friss telepítés, nagyon lassú boot up?

Figyelt kérdés

Most telepítettem fel a gépemre a Win 8-at és valami oknál fogva nagyon lassú a bootolás és nehézkesnek tűnik nekem még utána is (pl, rámegyek a minden alkalmazás-ra és a kis ikonok szinte egyenként töltődnek be mintha IBT futtatnék mellette). Semmi nincs még a drivekeren kívül feltéve a gépre ami lassíthatná.


Nektek van ötletetek?

Konfig:

i5 4670K

10Gb ddr3



2014. jan. 8. 00:03
 1/6 levis56 ***** válasza:
2014. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Kapcsod ki az automatikus frissítést mert ilyenkor jó ideig telepíteni fog, ez nagyon visszafoghatja a gépet.
2014. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hibásan ment fel. Húzd újra!
2014. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

levi56:


Ezek közül egyik sem lehet, mivel formázott partícióra telepítettem és internet nem volt rákötve a gépre amíg fel nem raktam drivereket még utána sem, de már alapból lassú volt. Szóval a vírus/trójai stb. is kiesik.


Ami orvosolta a problémát az a Windows 8.1 volt. Szuper, gyors, stb.

2014. jan. 9. 11:09
 5/6 levis56 ***** válasza:
OK. Örülök,hogy megoldódott,de hiába az új telepítés ha előzőleg a memóriában van vírus az ott is marad,ez esetben nem ez volt a hiba,innen csak tippelni tudtam.
2014. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a 10 giga nem túlzás egy kicsit? Egyébként ja: win8 biztos elsőre nem szerette az új lakását. Ilyenkor újrarakás, és ok. De ha 8.1 megoldotta, akkor semmi probléma.
2014. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!