Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1ről eredeti windows...

Windows 8.1ről eredeti windows 8-ra visszaállítás?! Bővebben lent nagyon fontos!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy laptopomon eredeti wondows 8 op. rendszer futott vásárláskor, ezt az op. rendszert én frissítettem egy illegális 8.1 re amit tört keyyel aktiváltam. Ezzel az lenne a gond hogy most nem enged játszani sok játékkal mert online gamek és nem támogatja a tört licenszeket. Előre is köszi a segitségeket. Végülis a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne visszaállítani az eredeti windows8 ra telepítő cd-t és cd-keyt nem kaptam hozzá.
2014. jan. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem törölted a vinyót teljesen, akkor a laptopon vszeg van egy rejtett helyreállítási partíció (a komplett telepített előreaktivált oprendszerrel), amiről vissza lehet állítani a vele kapott jogtiszta win8at.


A gép indításakor a noti típusának megfelelő gombot megnyomva lehet belépni a helyreállítási (recovery) menübe.

Pl. asusnál (ennél az f9-et írja belépő gombnak)

[link]

2014. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú nagyon szépen köszönöm gyors válaszod F4 el sikerült belépnem a menübe remélem sikerülni fog még1szer nagyon köszönöm :D
2014. jan. 8. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy legális Win 8-at ingyen lehet frissíteni szintén legális Win 8.1-re?
2014. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm.. ez ujdonsag az aruhazrol ugyanis nem tudom letolteni a preview valtozata volt fent a gepemen csak azzal nem futottaak a jatekok :-D
2014. jan. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!