Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eredeti Windows 8.1 operáci...

Az eredeti Windows 8.1 operációs rendszerem WindowsApps nevű mappájából sikerült kimásolnom bizonyos programok fájlait. Kérhetek valakitől segítséget ez ügyben?

Figyelt kérdés

A mappa elérési útvonala:

C://Program Files/WindowsApps/(x alkalmazás mappája)

Az asztali felületre másolt mappa exe-je által kiírt hibaüzenet: Az alkalmazás csak az alkalmazástároló kontextusában futtatható.

Az lenne még a kérdésem, hogy milyen programmal tudok szerkeszteni egy adott programon. Total Commanderrrel lehetséges ilyesmi.

A mappákat a Piriform Recuva Nevű program segítségével másoltam.



2014. jan. 8. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg kimardt. A windows mappák exe-it asztali felületen szeretném futtatni.
2014. jan. 8. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:

A Total Commanderben F5-tel simán ki lehet másolni bármit (nálam legalábbis ki lehet, igaz, én minden meghajtó minden mappáját és fájlját tulajdonba vettem egy TakeOwnershipEx nevű programmal). Nálam a WindowsApps mappában 66 almappa van, de exe fájl egyikben sincs.

Programot egyébként Total Commanderrel nem lehet szerkeszteni. Még a program fordítás sem egyszerű, nem lehet bármely fordító programmal bármely programot lefordítani. És ez hol van a szerkesztéstől?

2014. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi. A ,,Total Commanderrel lehetséges ilyesmi." mondatom után egy ?-nek kellett volna lennie.
2014. jan. 8. 21:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Én olyat láttam, hogy total commanderrel valaki kiírta a program parancsait és írásban crackelte a kódot.
2014. jan. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!