Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tünthetem el a windows...

Hogyan tünthetem el a windows 7 aktiváló ablakot?

Figyelt kérdés

Le lett aktiválva kb. 1 hónapja, és szerintem egy vírus miatt mostmár naponta feldobja, hogy aktiváljam. De viszont minden alkalmazás működik a gépemen.


Mert azt írta a windows 7, ha nincs aktiválva, letelik a 30 nap, akkor a win 7 alkalmazásokból: (windows player, stb...) csak pár használható.


Próbáltam újra aktiválni, de nem engedte, mert azt írta, hogy már aktiválva van a rendszer.



2014. jan. 8. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredeti a Windows?
2014. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. jan. 9. 02:26
 3/7 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy visszarakom XP-re. Sok baj van a windows 7-el.
2014. jan. 9. 02:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem eredeti akkor félig meg is értem.

Egyébként Loader-t használtál vagy csak random leszedtél egy kódot? Mert ha az utóbbi, akkor az a probléma. Rakd újra.

2014. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Loaderel aktiváltad ?
2014. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Windows Loader!!!


Az XP-t semmi képpen ne rakd visza, mert áprilisban lejár a támogatási időszaka és nem fognak hozzá több frissítést kiadni!!!

2014. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Loaderel aktiváltad ?


Igen!

2014. jan. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!