Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Öszzegyülytöttem 18000 gold-ot...

Öszzegyülytöttem 18000 gold-ot egy motorra, de amikor rákattintottam arra, hogy "bid" a pénzemet levette de a motort nem kaptam meg. Hogy tudom megtalálni a motort, vagy hogy tudom visszaszereznia pénzem?

Figyelt kérdés

#World of Warcraft #mekgineer's chopper #(NAGYON FONTOS)
2014. jan. 9. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha retailon játszol akkor írj egy ticketet.
2014. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
A "bid" az csak licitálás.Ha nem licitál senki föléd,akkor megkapod majd a motort azon az áron ami bidre volt írva.Ha azonnal meg szeretnéd venni akkor buyout gombot kell(ett volna) nyomni.Ha valaki föléd licitál akkor vissza fogod kapni a goldot mail-ben.
2014. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy kis angol tudás nem ártana. bid-licitálni buyout-kivásárolni

te csak licitáltál, a pénzt meg azért vonja le, hogy azt ne tudd felhasználni másra. pl hogy nézne ki hogy több dologra licitálsz, amiknek az ára jelentősen több mint amennyi pénzed van, majd megnyered mindet, és akkor miből fizeted ki?

2014. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2014. jan. 23. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!