Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Komolyabb képszerkeztö progi...

Komolyabb képszerkeztö progi létezik?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mondjuk hogy egy lányon van egy fehér top vagy poló,és átüt a fekete melltartó körvonala,és a fehér részt szeretném eltávolitani..
2014. jan. 9. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
tesó,ez nem igazán a progin múlik,hanem a te tudásodon,
2014. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondolom türelem játék
2014. jan. 9. 16:48
 3/9 A kérdező kommentje:

De gondolom kell azért hozzá v mi komolyabb képszerkeztö progi..


Photo Filtre

Adobe Photosop


Xn Wiev-al csak nem csinálhatom

2014. jan. 9. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Paintel vagy Gimpel is meg lehet ezt csinálni. Ahogy az 1#-es írta nem program kell hanem tudás.
2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 16:54

köszi

2014. jan. 9. 17:14
 6/9 tabaki ***** válasza:

Ehhez nem komolyabb képszerkesztő kell, hanem bármilyen. Ha kényelmes is vagy, akkor nézd meg, hogy legyen benne másolóeszköz, mert azzal egyszerűbb. A feladat szintjén még a rétegkezelés is luxus. Ezt általában az alsó kategóriás ingyenprogramok is teljesítik. Méghogy PS? Erre? Ugyan!


[link]


Egyébként, ha csak egy-két képről van szó, megcsinálhatom neked.

2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:
Á, visszaszívom, tényleg sok macera van vele, énnekem meg van jobb dolgom is. Az meg marhaság volt, hogy az egész megcsinálható másolóeszközzel, mert tapasztalat és anatómiatudás nélkül embertelenül ronda lenne az eredmény, hiszen egy nagy testfelületet kéne hasból megrajzolnod. Jobb egy alkalmas testet beilleszteni a póló helyére, arra meg már érdemesebb mégis rétegeket használni... Na, ez inkább már középkategória, Phoxo, FireAlpaca, PicPick, efféle. Más kérdés, hogy én biztosan Gimpet használnék, nem muszáj leragadni a minimális megoldásnál.
2014. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 01:02

a gimp 2 nagyon lassitja a gépem,és furcsán müködnek a dolgok rajta..

2014. jan. 10. 15:03
 9/9 tabaki ***** válasza:
Az rosszabbik gépemet nekem is nagyon lelassította, az okát nem tudom, talán túl sok tárat igényel, és a merevlemezhez fordul virtuális memóriáért -- "furcsán működő dolgokra" hirtelenjében nem emlékszem. Próbáld meg a 2.6-ot telepíteni helyette (de mellé is lehet), nálam az tökéletesen fut. A felülete nem állítható be egy képernyősre, de egyébként jól működik, és én pl. némely megoldásában jobban is szeretem a 2.8-nál.
2014. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!