Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animáció készítő program?

Animáció készítő program?

Figyelt kérdés

Hát ez érdekes lesz, ugyanis sok dolog alapján kellene egy animáció késztő program, amivel kis animációt/rajzfilmet lehet összehozni.

Hát előyzör is legyen teljes verziós (torrenr is lehet)

Ha lehet legyen magyar, de angol is jó, csak könnyű legyen használni

Fontos az is, hogyha mondjuk egy szereplő megszólal, mozogjon a szája. (Valahol már láttam olyan programot, hohy beírod a szöveget, és a figura szájmozgását hozzáigazítja)

Tudom hogy ez így együtt sok, és hogy nem úgy megy hogy letöltök egy programot, éy 10 perc alatt csinálok egy rajzfilmet, de mégis azt kérem, hogyha valaki ismer ilyenfajta programot, vagy valami jót és eg szerűt, az írja meg!(a pivotot ismerem) Köszönöm!!!



2014. jan. 11. 11:06
 1/3 renji7575 ***** válasza:

Hát animációs progi van.. bár nem épp rajzfilmhez hanem inkább a minecrafthoz.. a szájmozgással van egy kis gond.. mivel ott csak a testet és a végtagokat lehet mozgatni. Fáradtságos meló de szerintem szórakoztató és igen sokan próbálkoznak vele. [link]

és itt a videóé hogy hogyan kezeld.. http://www.youtube.com/watch?v=9BOzQ1Cq-Eg :D

2014. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon király!!!! :DDDD Ez jobb mint amit valójában akartam!!!! :DDD Köszii!!
2014. jan. 11. 15:28
 3/3 magyarkölök válasza:
ja.. csak, hogy vírusos
2015. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!