Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet eltüntetni egy mp3...

Hogy lehet eltüntetni egy mp3 fájlból a beszédet?

Figyelt kérdés
Digimon-os játék soundtrack-eket gyűjtök és mivel a Super Xros Wars Red-ét nem tudom letölteni, Audio Recorder Free-vel elkezdtem felvenni a játék zenéit, de idegesít, hogy Mikey mindig belekiabál valami japán szöveget a Boss zenékbe és sajnos olyan helyen, ami valamiért csak az elején hallható. Tudnátok ajánlani valamilyen programot amivel, eltüntethetem/lehalkíthatom a beszédét, de a zene hangja megmarad/hangosabb lesz. Köszönet mindenkinek aki segít.

2014. jan. 11. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A játékmappában a tömörített trackfilet valahogy csomagold ki, kódold vissza a játék ezért felelős dll-jével vagy egyéb fájljával , erre is van progi, csak fogalmam sincs, mi a neve, régen használtam egyszer. Ja.

Vagy: írd felül Mikey hangfájljait a teljes csenddel. Külső program nem fogja egykönnyen leszedni a két egybeolvasztott hangsávot egymásról. Igazából szerintem nincs ilyen program.

2014. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen... Azt elfelejtettem mondani, hogy ez egy NDS (Nintendo DS) fájl és Emulátoron játszok vele. Tehát nincs se játékmappája se dll-je.
2014. jan. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!