Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jetaudio vagy iTunes?

Jetaudio vagy iTunes?

Figyelt kérdés
Winampot használtam eddig, de mindig meghülyült, úgyhogy váltásra szántam magam. Melyik a jobb zenelejátszó? Jetaudio vagy iTunes? A Jetaudio is tud albumborítót mutatni?

2014. jan. 11. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a JetAudio azt tudja e, de ha neked a legfontosabb a borító bámulása akkor biztosan tudja. Olyan luxust a mai világban már egy készítő se engedhet meg magának, hogy az ő terméke ne tudna valamit amit a rivális termék tud.

Ez mellett tud mág cd-t rippelni, konvertálni, cd-t írni, hangot rögzíteni mikrofonról is és mellékesen még a hangja is jó ugyanis lejátsza a zenéket. Az EQ-n kívül van benne még némi lehetőség a hangzáskép beállítására is.

Ja és videót is lejátszik például mp4-et is de azt hiszem ez is lényegtelen.


A Winampnak sincs semmi baja. A probléma a frissítéssel kezdődik. Pedig már a nagy öregek is megmondták, ha valami jól működik akkor azt nem kell frissíteni. De hiába, ezek a programok már csak ilyenek, hogy meghülyülnek. :-)

2014. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!