Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Skype? Valaki...

Miért nem jó a Skype? Valaki segítsen pls!

Figyelt kérdés
Addig jó hogy elindítom, az üzeneteket is beadja, de már írni nem tudok.. azaz amikor írok valakinek, azt jelzi ki h az illető nem kapta meg az üzenet, sőt ha ír nekem valaki akk azt ki se jelzi.. Ezt csak onnan tudom, mert telefonon is meg van a skype, és ott ha írnak akkor nem jelzi ki a gépen, pedig eddig mindig jó volt.. Már csináltam azt h kitöröltem az egész mappáját a skypenak, újratelepítettem, a gépemet is indítottam már egy csomószor újra (min 10-szer biztos, csak ma..pff)de sehogy se jó :( de már legalább egy hete, nem tudom mi lelte, mert mint írtam előtte kifogástalanul működött.. AZ ötletekből meg teljesen kifogytam, nem tudom h mit lehetne még vele csinálni.. Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat..

2014. jan. 11. 14:59
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Lehet hogy nemrég frissítette magát és azóta nem jó?

Próbálj régebbi verziót telepíteni.

2014. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most egyszer jó, egyszer meg nem :// teljesen újra telepítettem így tökéletesen működött 4 óra hosszát.. most meg megint nem jó küldi el az üziket/nem fogadja -.-" pff
2014. jan. 11. 19:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebbi verziót meg nem enged telepíteni, mert hiába töröltem le mindenhonnan azt ami most meg van, ha a régit akarom telepíteni, azt írja ki h az új már megvan.. utána kiírja h: "Súlyos hiba" és kilép.. -.-"
2014. jan. 12. 15:35
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Esetleg próbáld a komplett eltávolítást:

[link]

2014. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most kitöröltem mindenhonnan, és így telepítettem újra.. úgy néz ki, h most jó lett, köszönöm a segítséget :)
2014. jan. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!