Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell worldbe önéletrajzot...

Hogy kell worldbe önéletrajzot csinálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Innen kell letölteni a két példát:

[link]

Ez alapján kell megcsinálnom. Bemásoltam world-be és nem tudom, hogy hogy kell ilyenre megcsinálni a betűtípust...

Ahol ki van írva, hogy hol lakik, telefonszám... ezek mellet sem tudom azokat az ikonokat, hogy kell beilleszteni. Valaki tudna nekem segíteni? Nagyon fontos.



2014. jan. 12. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Világba te hogy akarsz önéletrajzot csinálni?
2014. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Betűtípus:Ki kell jelölnöd azt a részt, amelyet átalakítanál, és utána válaszd ki a legördülő menüből. Egyébként minden beállításra érvényes, hogy a kijelölt részen hajtódik végre.

Piktogramok: Valószínű, hogy a Beszúrás menüben különleges karakterként beviheted. Arra érdemes figyelned, hogy ne az alapként használt betűtípusban keresd, hanem a Windings, Webdings vagy hasonló, piktogramokat tartalmazó készletben.


A személyes véleményem viszont őszintén szólva az, hogy ezt az önéletrajzot a magad erejéből nem fogod tudni megírni. Ez a két probléma annyira alapszintű, hogy kizártnak tartom, hogy a többi, sokszorta bonyolultabb formázási akadályt gond nélkül vedd -- szerintem egyelőre még fel sem tudtad mérni, vagy észre sem vetted a feladat nagyságát. Egy ilyen önéletrajz formázásának megoldásai önmagukban is árulkodnak az igényességedről, tehát ne áltasd magad azzal, hogy szóközökkel, tabulátorokkal, dupla soremelésekkel, stb. majd kiügyeskedsz valami hasonló dokumentumot, mert mindenképpen ordítani fog róla a hozzá nem értés. Ha ehhez hozzáveszem, hogy nem csak az egyetlen angol szót írtad kétszer is tévesen, de a rövid magyar szövegben is ejtettél hibákat, akkor jó lelkiismerettel csak azt javasolhatom, hogy bízd más, hozzáértő emberre az önéletrajzod elkészítését, mert így kevés az esélye, hogy bármit elérj vele.

2014. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Hoppá!


Az oldal végét nem nézted? Ahol online is megcsinálhatod? Meg ahol letöltheted szövegbeosztással, ikonkákkal előkészített .DOC formátumban, csak ki kell töltened? Vagy csak az a hepped, hogy nulla szakértelemmel meg akarod reformálni a szabványt? Nem hinném, hogy jól fogadnák, inkább a SZEMÉLYES KÉSZSÉGEK rovatba körmöld be, hogy "Feltűnően kreatív vagyok".


Az oldal letöltőlinkje egyébként ide mutat:

[link]


Itt is van:

[link]

2014. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!