Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy iktathatom ki a "rendszer...

Hogy iktathatom ki a "rendszergazdai jogosultság szükséges" üzeneteket? (A rendszergazda én vagyok. )

Figyelt kérdés
Amikor meg akarok nyitniegy mappát, másolni akarok, stb., akkor kiad egy ablakot, hogy ehhez rendszergazdai jogosultság szükséges, és valóban folytatni akarom-e. (Megcsinálja, ha a Folytatásra kattintok, csak ez ugye plusz idő.)

2014. jan. 13. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt a plusz időt sajnálod a saját védelmed érdekében, akkor nyomd ki a UserAccountControll-t.
2014. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem az, ami nekem kell

Egy idegen fájl előtt jó, ha rákérdez, de nekem arra kér engedélyt, hogy "Valóban meg akarja-e nyitni ezt a saját mappáját" vagy "Valóban szeretné-e másolni egyik mappáját egy másik mappába?"


Szóval minden cucc a sajátom, de mégis rákérdez

2014. jan. 13. 13:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve ez akkor sok idő, ha otthagyom negyed órára másolni vmit, és 2 perc után eszébe jut, hogy meg kell állnia és ki kell ezt írnia, és addig telik az idő, eredméyntelenül
2014. jan. 13. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából ez nem megoldás.

total commandert rendszergazdaként indítsd (parancsikon jobb gomb futtatás rendszergazdaként), így nem szabadna kiírnia

2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon hasznos volt ez a válasz (TC futtatása rendszergazdaként), ugyan nem nekem írtad, de köszönöm. Már csak az a kérdésem, hogyan tudom beállítani, hogy a Total Commander mindig így induljon.
2015. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5. hozzászóló vagyok: már nincs kérdésem, megtaláltam a választ. (A Goole-nak nem köszönöm meg.)
2015. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!