Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen ugyanazon a gépen...

Keresztes Tamás1973 kérdése:

Teljesen ugyanazon a gépen ugyanazzal az újra telepített oprendszerrel miért nem futnak a játékok amik addig gond nélkül mentek rajta? Minden játék indításánál azt írja ki hogy : xinput 13. dll nem windows rendszerhez lett tervezve.

Figyelt kérdés

próbálkoztam win8-assal 64bitessel de a telepítés után érdekes módon 32bitesnek látja a rendszer...ez miért van?

Stb pedig tök ugyanaz a gép és a rendszer is.


2014. jan. 13. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nehéz lett volna beírni a google-be, megkíméllek eme fáradtságos munkától beírtam helyetted. Egy vizes zuhanyfüggönyt a hátadra azért megérdemelnél ilyenekért.

[link]


És ne mondd, hogy próbáltad és semmit nem találtál mert rákattintottam 5 ből 5 találat leírja mit kell csinálni.

2014. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

zia.


A Ximput1_3.dll elvileg a directx része, frissitsd az directx-et az operációs rendszerednek megfelelő verzióra.


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!