Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van hogy bekrepál a...

Az miért van hogy bekrepál a gépem?

Figyelt kérdés
Leszedtem már vagy 6 vagy 7 helyről más más gta san andreast és mindig tönkre vágta a gépemet . Pedig a gépigény simán meg van hozzá még nem is volt rajta vírus hiszen vettem is egyet lemezen és attól is valami baja lehet? Mi ez és miért? Mit tudok ellene tenni?
2014. jan. 13. 15:28
 1/6 tabaki ***** válasza:
100%
Azért nem ártana tudni, mit jelent az, hogy "tönkre vágta a gépemet", látni a hibaüzeneteket, a gép adatait, stb. Így az egész a sok kérdőjel ellenére sem több egy szomorú históriánál, amire max. együttérző hümmögés lehet a válasz.
2014. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mindig tönkre vágta a gépemet" !?!?!

Elvitte tűzifát hasogatni!?

2014. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát újraindul tőle egy ideig játszom veled és utána újraindul lefagy elmegy a kép villog megakad lassú lesz..://
2014. jan. 13. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hardver hiba még pedig melegedés vagy elégtelen áram ellátás. Attól függően hogy várni kell mire újra indul, vagy nem.
2014. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit tudok vele csinálni?
2014. jan. 14. 15:49
 6/6 tabaki ***** válasza:
Első körben nyisd ki a gépet, és nézd meg, hogy rendesen forog-e a proci hűtőventilátora. Ha igen, akkor nem gyűlt-e össze benne a por. Aláírom, hogy nem mindenkinél van olyan szutyok, mint az én műhelyemben, de embertelen mennyiségű dzsuva össze tud ott gyűlni, ez valami csővel kifújható. Elégtelen áramellátásra szerintem új tápot kell venned, nincs mese.
2014. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!