Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egy ugyan azon a...

Hogy lehet egy ugyan azon a hálózaton lévő számítógépet teljesen irányítani?

Figyelt kérdés
Itt arról van szó, hogy egy hálózaton vannak az iskolában a gépek. És az informatika tanárom csinált valamit (nem tudom program-e vagy más) és az én monitorom elsötétedett és irányította a gépemet olyasmi mint a teamviewer csak én nem adtam meg semmit nem kérdezett semmit csak egyszerűen ő írányitotta. Ezen kívül nem csak a teremben de az iskolában lévő bármelyik gépet tudja figyelni hogy mit csinálnak rajta. Például legutóbb a titkárságon lévő gépeket figyelte, hogy mit csinálnak rajta. Hogyan lehet ezt elérni?

2014. jan. 14. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Remote Desktopot használom, computer részhez beirom az ip-t de nem tud csatlakozni pedig a másik gép megy, ugyan az az oprendszer van mint az enyémen.
2014. jan. 14. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedélyezni kell a távoli csatlakozást Távoli asztalnál.
2014. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pl felteszed az ingyenes tightvnc-t mind a 2 gépre.
2014. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!