Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox 360-al játszhatok úgy,...

Xbox 360-al játszhatok úgy, hogy pendriveren van a játék?

Figyelt kérdés
Van egy xbox 360 as eredeti konzolom, nem akarom "kiüttetni" mert akkor a garancia megszűnik. És így csak eredeti játéklemezt fogad el. Ha viszont letöltök egy játékot és azt ráteszem egy pendriverre akkor úgy lehet játcani? Valahol azt olvastam, hogy nem szabad mert tönkre vágja a gépet...

2014. jan. 15. 08:11
 1/6 anonim válasza:
igen tudsz csak elég kicsi játékok kellenek hogy ráférjen a PENDRIVERE PL.kinder tojásban amit találsz az ráférhet vagy olom katona ami kicsi több ötletem nincs
2014. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele úgy "játcani".Ahhoz Flashelni vagy Chippelni kell az xbox-ot
2014. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erről a flesh ről tudnál konkrétabban írni, ha megkérlek?
2014. jan. 15. 10:27
 4/6 anonim válasza:
fel "törik" a géped és utána tudsz játszani nem eredeti játékokkal akár pendriver segítségével is
2014. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2014. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASTRO Đani válasza:
Nem nem tudsz de ha veszel rá egy RGH-t akkor akár hogy játszhatsz rajta nekem is ilyen van: [link]
2014. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!