Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normál pc-re rá lehet tenni a...

Normál pc-re rá lehet tenni a Macintosht?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Google keresőszó: hackintosh
2014. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de nem minden PC-n megy el. A neve Hackintosh. Keress rá Google-ön, és nézd meg hogy elfut-e a te prociddal, videókártyáddal, mert nem támogat mindent. Elég körülményes felrakni, de szerintem megéri.
2014. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos te nem Macintosht szeretnél telepíteni, hanem OSX-et ez a hivatalos neve a op redszernek. Elvileg meg lehet próbálni de ez nagyon ingoványos talaj. Ha sikerül is akkor sem biztos, hogy teljes lesz az élmény. Ezt az oprendszert egy nagyon meghatározott hardverösszeállításra tervezték tehát szinte kizárólag azzal a hardverrel fog teljes élményt adni. Magyarán nem túl nagy az esélye, hogy ha engedi is magát települni akkor működni is fog! Senki sem tudja, miért de például mac-re simán gond nélkül lehet több módon is win-t rakni. Én is próbáltam anno a vistámat úgymond mac-esíteni de immáron egy év mac-használat után azt mondhatom, hogy a teljes élményhez sajnos be kell ruházni egy vagon pénzt. De cserébe tisztább szárazabb biztonságosabb érzés.
2014. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!