Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Office szövegszerkesztőbe...

Open Office szövegszerkesztőben hogy lehet azt beállítani, hogy dokumentum megnyitásakor jelszót kérjen?

Figyelt kérdés
Próbáltam a Tools-> Options-> Securitynál (bocs, angolul van a program), de ott hiába állítottam be, újbóli megnyitáskor nem kérte. Valaki tudna segíteni?
2014. jan. 15. 16:21
 1/3 tabaki ***** válasza:
Emlékeim szerint a mentéskor tudod lejelszavazni a dokumentumodat a mentőablakban. Ha hozzájutok, majd ellenőrzöm, addig te is nézz utána.
2014. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

1. LibreOffice-ban úgy van, ahogy írtam. A két program messzemenő hasonlóságának okán biztos vagyok benne, hogy OpenOffice-ban ugyanez a helyzet: Mentéskor legyen beikszelve a 'Mentés jelszóval' kocka.


2. Biztosra veszem, hogy nem találsz effélét a Tools-> Options-> Securitynál, úgyhogy aligha állíthattad be. Mi értelme volna a programnak megtiltanod egy amúgy engedélyezett fájl megnyitását? Az alávaló gazok beolvassák egy másik programba, és oda a titok. Nyilvánvaló, hogy a fájlt kell lezárnod.


3. Ez tetszett: "bocs, angolul van a program".

Bocs, MIÉRT van angolul? Miért nem töltöd le a magyar változatot, ha már ingyen van? Hátha jobban eligazodnál benne...

[link]

2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!