Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az internet explorer 11 ben a...

Az internet explorer 11 ben a javám blokkolva van de nem tudom mért korábban minden java alkalmazás ment meg oldal de hogy tudom ellenőrizni vagy feloldani ezta blokkolást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Cseréld le a legújabbra a Javát.

[link]

2014. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a legujabbik van rajta a java 7 upda 51 es ezt telepitettem de nem segit semmitsem ugyanugy nem tölti be a java oldalakat
2014. jan. 15. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltem, arról az oldalról telepítsd, a többi letöltőoldal az ESS7 szerint fertőzött.
2014. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Adobe Flash Player ActiveX (IE-hez) is cserélni kell, a Firefoxé ez: Adobe Flash Player plugin.

Ugyanígy cseréld le a Shockvawe Playert is.

Innen töltsd le, töröld a régebbit és telepítsd.

[link]

2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
AdobeFlesh Player ből nekem a 12 es verzióvan meg éssa pluginbólis a 12 ezza legfrissebik nem?
2014. jan. 15. 19:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Arról a linkről töltöttem le amit adtál de hiába azse segit ugyanugy blokkol a java
2014. jan. 15. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Futtass le vírusirtót.
2014. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

csináltam windows 7 ujra teepitést is de nem segítet ugyanugy ha java oldalakat nem tölti be pedig sokszor telepitettem a legfrisebb javát és fles playert.

AVG 013 ast használtam vírusirtonak de mejiket telepitsem amivel ezt a blokkot megtugyam szüntetni?

Vagy esetleg lehet valamit elálitottam a bögészöben és ézzért van a java oldalak blokkolása?

de nem csak az explorernél de méga firefoxnális ugyanez a hiba ottsem futnak a java oldalak.

Korában még minden jól müködött de eccercsak ezza hiba lépett fel.

Ha másnális van ezza hiba akkor az lécives jelezze és ak tudna megoldást segítsen.

2014. jan. 16. 02:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kőkemény Javascriptbe ágyazott trójait kaptál.

Mielőtt újratelepíted, futtasd le a Kaspersky online scannerét. Ez a legerősebb vírusirtó. [link]

2014. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kősszi a vírusirtőt ,de közbe megoldottam a problémát a javával kapcsolatban ,csak bekelett mennyek a java beállitásba azzonbelűl a advenced menübe léptem és ott van sok opciok amit be lehet pipálni vagy nem én nekem nem kelett pipárt rakjak a java plig-in :Enable the next-generation java plug-in(reyuires browser restart) ha ezza opciók is pippálva van akkor valamiért blokkolja a java oldalakat és nem tölti be őket de ahogy kivettem a pippát már minden oldal betöltödik ami javás.
2014. jan. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!