Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Wotreplay fájlt szeretnék...

Hintaloeteto kérdése:

. Wotreplay fájlt szeretnék konvertálni bármilyen program jó amelyik valamelyik videó formátumba át tudja konvertálni ami lejátszható valamelyik ismert videólejátszóval. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
A gépem nem túl erős, egyik informatikus szerint el sem indulna rajta a WoT pedig elég jó 30-40 fps-el megy (bár ennél több nem is nagyon kell, mert ennél feljebb nem érzékelhető változás), de amikor elkezdek videózni jóval 20 alá megy, és nem élvezhető a videó és a játék. Utána néztem már de nem találtam ilyen konvertáló programot. Nem gond ha háromszorosára nő a mérete konvertálás után.

#konvertálás #World of Tanks #.wotreplay konvertálása #.wotreplay #wot visszajátszás konvertálása
2014. jan. 16. 20:41
 1/2 anonim válasza:
a .wotreplay csak world of tankssal kompaktibilis (kicsit nem értem: "Nem gond ha háromszorosára nő a mérete konvertálás után." azért nem értem mert 200kb a wotreplay file... 600 még megába is kevés... szóval a votreplayt kell levideóznod
2014. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
A replay-t le lehet lassítani. Lassítsd negyedére, vedd fel úgy, majd a kész videót gyorsítsd fel 4×-esére. Máris 80 FPS-sel lesz felvéve, ha felvételkor 20-at tudott a géped...
2014. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!