Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetem le ezt a...

Honnan tölthetem le ezt a Counter Strike modelt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném egy Jigsaw ( A Fűrész című filmből az a kopasz fehér fejú bábú ) modelt a CS 1.6 omba.

Ebben a videóban látható is, hogy pontosan mire gondolok:


http://www.youtube.com/watch?v=G_J3VmeJKWU


A neten le tudom valahonnan a tölteni? Ha igen, tudnátok linket küldeni? Vagy esetleg egy szerver ip címet, amin ez a model be van téve?

Előre köszi!



#Counter-Strike #modellezés #counter strike 1.6 model
2014. jan. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Google: "counter strike jigsaw model"
2014. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudom használni a Google-t. Én megnéztem a Google-t, mielőtt feltettem a kérdést. Te viszont úgy látom hogy a válaszadás előtt nem, mert ha megnézted volna, akkor tudnád, hogy csak valami DeathRun mapot hoz ki, és néhány videót. Játékos modelt nem. -.-

2014. jan. 18. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
fpsbanana.com -ról!
2014. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nálam és nálad két különböző google fut... Gondolom, tele van a géped toolbarokkal, meg effélékkel, amik megmásítják a keresési eredményeidet. Próbáld meg másik gépen.
2014. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 2., GameBanana-n megtaláltam a modelt!


Kedves első, laptopon, gépen és telón sem hozott ki semmi modelt a google.....

2014. jan. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!