Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrentet hogy lehet beállíta...

UTorrentet hogy lehet beállítani, hogy a többi felhasználónál belépve is seedelje a torrenteket?

Figyelt kérdés

uTorrent 3.4-em van, 3 felhasználó a PC-n (windows 8.1x64). El fogok utazni, de van néhány torrent, amit seedelni kéne. Sokat van használva a gép, így nem gond. De a többi felhasználóhoz belépve nincsenek ott a torrentem.. hogy tudom ezt beállítani?


(megj.: A t-home-s router/modemben van usb aljzat is..: zte zxdsl 931VII -eddig nem használtam, ha ez képes lenne torrentre az lenne a legjobb -bár nem hiszemhogy tud ilyet)



#seed #Torrent #sedd több felhasználó #utorrent több felhasználó
2014. jan. 18. 11:52
 1/1 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:

[link]


"1. Az A felhasználnál előhívjuk az %appdata% helyen található UTorrent mappát és a tartalmát átmásoljuk moda, ahova felinstalláltuk magát a torrent klienset. Ez legtöbb esetben valahogy így néz ki: C:/Program Files/uTorrent.


2. Ha ez megvan, akkor letöröljük az A felhasználó %appdata%, tehát eredeti helyen lévő uTorrent mappa tartlamát.


3. Belépünk B felhasználóhoz és nála is egyszerűen kitöröljük a saját %appdata% helyen megtalálható uTorrent mappa tartalmát.


4. "Voálá", kész is volnánk, ha az egyik felhasználó hozzáad egy torrentet, az a másiknál is megjelenik majd automatikusan a kliensben.


Ez azért történik meg, mert a C:/ vagy akármelyik particióra felinstallállt programokat jobik esetben mindkét felhasználó eléri, viszont az %appdata% felhasználófüggű, azaz mindenkinél más."

Írta: KGellért

2014. jan. 18. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!