Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vaio E hiányzó driver...

Sony Vaio E hiányzó driver megtalálása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a nővéremnek egy SVE1112M1EW típusú netbookja/notebookja. Gyári Win8 volt rajta, a gyári programokkal, nemost az fix h nem hagyom rajta. Mielőtt újraraktam, minden drivert lefrissítettem rajta, és mentést és csináltam róla. A gépet Win8.1el raktam újra. Felraktam a drivereket, az összeset ami le volt mentve. Viszont feltűnt, h van a Eszközkezelésnél még egy felkiáltó jeles cucc. Ez konkrétan a PCI szabványú ISA híd volt. Namost próbáltam gyári drivert nézni, de ez gőzöm sincs h mi lenne. Már azon csodálkoztam, h lementettem az összeset, fel is raktam, akkor mi hiányzik? Eddig egyik laptopra se kellett ezt felraknom, de igazából azt se tudom h mi, és még gyári driver sincs hozzá (legalább is nem találtam).

Vki tudna esetleg segíteni, h ez mi, mire szolgál, és hol tudnék hozzá nézni drivert? Próbáltam a tulajdonságainál netről kerestetni, a változatosság kedvéért semmit nem talált, ez ki van lőve. Egy driver keresővel kiadott ilyen ACPI vagy mittudomén milyen hiányzó drivert, de fizetnem kell érte, h letöltse, azt meg nem fogom.


Köszönöm előre is a segítséget!



#PCIe #ISA híd #Sony Vaio E
2014. jan. 18. 13:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!