Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Miért nem szól a...

Segítség! Miért nem szól a hangszóróm?

Figyelt kérdés

Most csináltam életembe először ilyet. Először xp-t telepítettem, azon tökéletesen működött a realtek driver. Most bővítettem a memóriát, és feltettem egy win 7 home premiumot. Felraktam a 2.73-as win7-re jó drivert, és nem érzékeli a hangfalat, ami ugye, vonalbemenetes, nem usb. Hanem a gép zenélget magába a belső hangszórón. Olvastam, hogy az alaplap is közre játszik. Ami: Lenovo71y8458. Mit tegyek? Nagyon kéne!

Előre is köszi a segítséget!



2014. jan. 18. 14:15
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Biztosan jó az a driver?

Van a tálcán hangszóró-ikon?

Ha igen, keresd meg a hang beállításokat, nincs-e ott valami rosszul beállítva. (Vezérlőpult, hangok, audióeszközök).

Vagy a hangszóró ikonra jobb gombbal kattintva válaszd a hangerőszabályzókat, ott nézd meg. Esetleg a "PC Speaker"-nél némítsd le, a többi hangerőszabályzónál vedd ki a némítás pipát.

2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!