Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ötlet? Sehogy sem tudom...

Ötlet? Sehogy sem tudom letörölni a VIPRE antivírusírtó programot. Lasítja a gépem.

Figyelt kérdés

bemegyek a vezérlö pultba-programot modosítása,törlése..de nem engedi letörölni.csak megvenni engedi a programot.én a probaverziot töltöttem le..

hogyan tudnám letörölni?


2014. jan. 18. 16:31
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes program lehet: kiírtja az antivírust? :)


Amúgy jó helyen keresgélsz, csak kérdés, hogy miért nem sikerül eltávolítani. Esetleg próbáld leállítani, mert hátha azért nem sikerül eltávolítani, mivel éppen fut.

Ha másképp nem megy, lépj be az Msconfig-ba, ott az induló programok közül vedd ki, majd indítsd újra a gépet.

Ha így sem sikerül, keresd meg a mappát, ahova települt, és egyszerűen kézzel töröld. Utána pedig futtass le egy rendszer takarító programot, hogy a Registry-ből legyenek eltávolítva az ott lévő bejegyzések. Bármelyik jobb program megfelel, én az utóbbi időben a Wise Registry Cleanert használom.

2014. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!