Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Warhammer online feltöltőkárty...

Warhammer online feltöltőkártyát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:48
 1/3 anonim válasza:
Minek az neked? Már bezárt a játék.
2014. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem tudtam erről? Mi történt?
2014. febr. 4. 00:34
 3/3 anonim válasza:

Szeptemberben bejelentették, hogy decemberben lejár a licensz és nem újítják meg, így december 18-án bezárt.


Nyilván nem érte meg, a fórumon nagyon sok mindenről volt szó, sokan mondták, hogy ez a játék úgy vonul be a történelembe majd, hogy 5 év alatt gyakorlatilag egyetlen jelentősebb expansion sem volt, csak ígérgettek, de amúgy egyre inkább magára hagyták a játékot, és ki a lófsz fizet havidíjat egy ilyenért? Már eleve 2008-ban az indulás után 3 hónappal 800.000-ről 300.000 ezerre csökkent a játékosok száma. Csoda, hogy így, mindenféle újdonság stb. nélkül eddig kihúzta. Kár pedig érte, alapvetően szerettem, csak számomra az irányítása volt olyan elcseszett, hogy azt sose tudtam megszokni.

2014. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!