Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Worms Clan...

Miért nem indul a Worms Clan Wars? Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni 0x000007b hibakód. Előtte kéri a MSVCR100. dll fajlt, azt letöltöttem, és ez jött utánna. Először win 7 64biten aztán win 8.1 64biten próbáltam és ugyanaz a probléma.

Figyelt kérdés

Hardverem :

Toshiba Satellite L750

Intel Core i5-2430M 2.4Ghz cpu

4GB RAM

Intel HD Graphics 3000

DirectX 11



#Worms Clan Wars
2014. jan. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

írj a team17-nek!


support@team17.com

2014. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már azon is túl vagyok,azt mondták frissitsem a grafikus kártyát,megvolt...nem segitett.Egyéb ötlet?
2014. jan. 20. 01:38
 3/4 anonim ***** válasza:

sajna nem tom :/


a bátyám laptopján is akadozzik :(

2014. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már rájöttem...Gyenge a teljesitmény(itt a grafikus kártyára értem)....ezeknél a játékoknál ugyanezt rakja ki : Outlast,Far Cry 3,Rayman Legends,Sniper Ghost Warrior 2,Metro Last Light.Szóval az újabb játékokat el lehet felejteni ennél a GPU-nál.Direkt úgy gyártyák a játékokat,hogy ha játszani akarsz akkor vegyél új gépet.Ez van
2014. jan. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!