Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg vettem a Call Of Duty...

F.R.A.D.I. kérdése:

Meg vettem a Call Of Duty Modern Warfare 3 játékot és ugye ezt steak kéne aktiválni de nem lehet az eredeti CDről telepíteni mert nem kezdi meg a telepítést. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval az eredeti Cd nem telepíti illetve elkezdi a telepítést de nem folytatja egy ponton túl. Így steam keresztül letöltöm a játékot azt fel is tudom telepíteni de az meg indításkor be fagyasztja a gépek és kék halál lesz Windows 7 64 bittest használok és nem értem miért van ez fontos lenne a segítség mi lehet a probléma?????????????????? és a mi lehet a megoldás?????

#PC #játék #szórakozás #hiba #program #Steam #Call Of Duty Modern Warefare 3
2014. jan. 18. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És ami még érdekes a letöltött játék meg működik :(
2014. jan. 18. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
karcos a cd
2014. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze az újonnan vett biztosan
2014. jan. 26. 10:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Másik példánnyal is ugyan ez a helyzet mi lehet a probléma???
2014. aug. 24. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gépeddel van a probléma... Lehetséges hogy a gépigénye túl nagy a gépedhez képest vagy nincs feltelepítve egy program rendesen. Vagy csak simán régi a géped és nem fut rajta...
2015. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GaMeRuLeS válasza:
Velem is volt mar így... rosz a szoftvered.. telepítsd a gepedre win 10 -et es azon próbáld meg... ha azon sem megy akkor Google be beírod hogy "ocean of games" ott le tölthetsz minden jatekot meg azt is ami máshol pénzes.. de előtte le kell töltened a winrar-t... ennyit tudok segíteni
2017. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!