Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felszeretném tenni a windowst,...

Macskaszeretet kérdése:

Felszeretném tenni a windowst, csak a gépemről nem bootol be, de a barátnőméről igen. Mit lehet tenni most?

Figyelt kérdés
Az én gépem még csak fel se ismeri a cd-t, de az övé igen. Hihetetlen, nagyon sok időt szántam már rá, de nem tudom meg fele oldani. Windows XP sp3ról van szó, a barátnőm gépe egy új laptop, az enyém egy régebbi asztali asus p5b-vel. 3x is kiírtam, többféleképpen.

2014. jan. 18. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Biosba kell a bootolast beállítani. Általában F12 szokott lenni. Nekem ugy van beállítva, hogy 1.Floppy (ami nincs is) 2.(CD rom) 3. Hard disk.
2014. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt beállítottam, de még így se jó.
2014. jan. 18. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs usb tárolóm
2014. jan. 18. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy a gépeden jelenleg van-e op.rendszer és azzal írtad ki a CD-t, vagy a barátnőd laptopjával.

Amit leírtál - fel szeretném tenni a Windowst - arra utal, hogy jelenleg nincs a gépeden op.rendszer, amiből az következik, hogy a barátnőd laptopjában lévő optikai meghajtóval készítetted a CD-t. Ebben az esetben lehetséges, hogy a gépedben lévő optikai meghajtó felmondta a szolgálatot, azért nem ismeri fel a CD-t.

2014. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van operációs rendszer a gépemen, és erről a gépről írtam ki
2014. jan. 19. 11:53
 7/7 anonim válasza:

Xp-nek általábsn nem szokott gondot okozni , de próbáld meg be állítani a boot-olási módot achi vagy smart-ra

ha nem segítene akkor próbálj meg kölcsön kérni 1 cd olvasót. Remélem meg oldódik a probléma , sok sikert

2014. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!