Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell Inspiron 5737-es laptopot...

Dell Inspiron 5737-es laptopot használ valaki Windows 7,8, vagy 8.1-el? Mennyire nehéz újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a konkrétabb kérdésem, hogy van olyan driver ami nem települ normálisan és ezért külön kell a drivert is telepíteni?

2014. jan. 19. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden driver-t meg fog találni a rendszer magának, nem kell ettől tartani(főleg egy ilyen újabb gépen).

Én 8.1-et használok (egyébként 8-ről ez ingyenesen frissíthető). Személy szerint én nagyon meg vagyok vele elégedve, boot idő alig 4-5mp és még 2-3mp amíg mindent betölt (siman HDD-vel). Persze van akinek nem tetszik az új rendszer, ezt neked kell eldönteni.

Az újratelepítés egyáltalán nem nehéz, CD/pendrive elkészítés, aztán restart, és már települ is (jó ha particionálsz meg ilyenek akkor van még pár lépés, de megéri, mert legalább biztos nem lesz baja a cuccaidnak, ha a rendszerrel történik valami, nekem a C a Windows+programok, a D meg a cuccaim, van aki 3-at, csinál, mert a rendszert és a progikat is külön szedi.)

Ezután jön a nehezebb rész, mert vagy keresel egy működő serial-t (ennyi idő elteltével már elég nehéz, én 1 héttel a 8.1 publikálása előtt szedtem le a rendszer végleges verzióját és akkor még temérdek volt), vagy egy KMS szerver aktivátort telepítesz.

Nem nagy ördöngösség, ha bármi van akkor írj nyugodtan privátot :)

2014. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jan. 22. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
dobhatsz nekem is PM-t, ha elakadsz.
2014. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nah jó én win8ra mondok egy nagyon egyszerűt bemész gépházba majd az Általános menü pontban ott van hogy minden fájl törlése aztán a Windows újra elepítése. és magától ujra rakja csak sok idő.
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!