Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám megakadályozni...

Mivel tudnám megakadályozni hogy testvérem ne töltsön le minden kukába illő programot reklámokból?

Figyelt kérdés
Opera böngészőt használok és testvérem mindenféle reklámot bevesz meg sok kukába illő programot leszed a gépemre és ezt szeretném megakadályozni valahogy. Gondoltam hátha van olyan hogy jelszót kér hogy letölthesse a fájlt vagy hasonló.
2014. jan. 19. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
olyannal még nem találkoztam hogy a letöltés jelszóra lenne.de a telepítést meg lehet úgy oldani hogy jelszót kérjen,mégpedig úgy hogy a rendszergazda fiókba beállítod a jelszót és létrehozol egy nem rendszergazda fiókot (felhasználói fiók)és azt használjátok,és így a programok nem tudnak jelszó nélkül települni
2014. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nekem jobb lenne ha a letöltésre lenne valami
2014. jan. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!