Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok jővőbe játszódó PC...

Tudtok jővőbe játszódó PC játékot mondani? Mint pl. : Halo Crysis.

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint ahogy te is írtad, a Halo és a Crysis azok fantasztikus példái az ilyen játékoknak.

Van egy ingyenes, a First Assault. [link]

Ez teljesen ingyenes, viszont csak online pvp mód van benne. Ahogy a legelső trailer videójában is látszik.

Azután jön az ElDewrito. Ez lényegében a lefújt Halo Online-t futtatja. Ez is online multiplayer, viszont egy csomó játékmód van benne. És akár te is futtathatsz saját szervert. [link]

Azután jön a Destiny 2, mely augusztus 29-31 lesz Open Beta fázisban, szerintem nézd meg. A Destiny az tiszta Halo. Ajánlanám a Destiny 1-et id, de az ninc PC-re.

Azután XCOM2. Ez inkább stratégiai, szóval neked kell lerakni és irányítani az embereidet fentről. Elsőre egy kicsit nehéz tud lenni, de ne add fel, és élvezni fogod.

Az ELEX október 17-én fog megjelenni, de nagyon ígéretes játék. [link]

A PREY is nagyon jó játék, és van benne Campaign, azaz karrier rész. 7 774,20 HUF most leakciózva, szerintem megéri. [link]

Azután még élvehető játék a No mans sky. Bár nem hasonlít annyira a Halo-ra, de ez is egy jó futurisztikus játék.

A COD - Advanced Warfare jó futurisztikus fps még.

Ha ezeket nem szeretnéd megvenni, de szeretnél velük játszani, a skidrowreloaded , az ncore , és az estone segítségedre lehet. Ha valami ezeken a webhelyeken nincs fenn, akkor az még nincs megcrackelve.

Egyelőre ennyit tudtam felsorolni, remélem segítettem. :)

2017. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!