Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Neptun power up programot...

Neptun power up programot használva veszélyben van az ember jogviszonya?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 20:08
 1/5 anonim válasza:
71%
Mivel nem a neptun szerverét babrálod meg vele ezért nincs. De szólj ha vége a tárgyfelvételednek és felfüggesztettek
2014. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
müködik ez a program ugy, ahogy igérik?
2014. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Csak kliens oldalon babrál, és ott a forráskód le lehet csekkolni. Krómban is működik Tampermonkey-val.


Jó kis cucc :)

2014. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ellenkező kikötése hiányában nincs veszélyben. Én pl. -- jellemző módon -- reverse engineereltem a Neptun által küldött ajax kérelmeket, elkezdtem csinálni egy egyedi HTTP kliens alkalmazást, amikor egy ismerősöm mesélt nekem erről a hasznos kis scriptről. Rákereshettem volna. :D

Persze az enyém automatikus lenne, szóval lehet, hogy egyszer majd megírom.

Mindenesetre a szerver semmit nem "vesz észre", hiszen ugyanazokat a kérelmeket küldi el a böngésződ, csak gyorsabban. ;)

2014. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
semmit nem "vesz észre" <---> kérelmeket [..] gyorsabban
2016. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!