Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 4 nem úgy fut...

A Battlefield 4 nem úgy fut ahogy kéne neki mi lehet a gond? Részletek lent!

Figyelt kérdés
a Battlefield 3 lazán fut Ultrán elvileg akkor a bf4-nek is el kéne futnia legalább high-on a vidikarim 1 AMD Radeon 7790 én a ramra gyanakszom 4gigám van de a videókártya miatt 3.6 jelenleg a ramom. Ha valaki tudja mi lehet a baj az segíthetne előre is köszi

2014. jan. 20. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

A BF3 egy 3 éves a játék, a BF4 meg most jött ki...

Vegyél erősebb videokarit meg még 4GB RAM-ot.

2014. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindkettő Frostbite 3-mat Bf4-ben csak pár textúra javítás történt tudtommal
2014. jan. 20. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a fejlesztők úgy akarták volna optimalizálhatták volna 256 mb ramra is és 10 éves hardverrel menne stabil 30 fps-el.Üzlet az egész.Nagybobb gépigény>A játékosok új gépeket vesznek>támogatják a hardverkiadókat
2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"optimalizálhatták volna 256 mb ramra is és 10 éves hardverrel menne stabil 30 fps-el"

Igen, pont olyan a játék grafikája, mint a CoD2-é! :)

G.

2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted az xbox 360 és ps3< konzolokba mennyi memória van? 256, és 512mb többnyire.Mégis battlefieldeznek rajta rengetegen hd-ban.
2014. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A konzol, ahol adott a hardver, mindig is nagyságrendekkel kisebb erőforrásokkal fogja futtatni a játékokat, mint a PC, mert arra van tervezve. Konzolnál a fejlesztők tudják előre, hogy pontosan mire programoznak, nem kell kb. 100 féle videokártyán futnia a dolognak. Más részről a HD valóban 720p, de a látvány messze nem éri el egy új kategóriás konzol vagy egy komolyabb PC látványvilágát. Szóval azért ne mondjuk mindjárt azt, hogy az optimalizálatlanság miatt nem fut a játék 256 MB RAM-mal.

G.

2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a 4 megy frostbite 3 alatt. A 3 az frostbite 2.
2014. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha a fejlesztők egy adott pc konfigra fejlesztettek volna(ez esetben256 mb ram stb stb..)akkor azon a 10éves konfigon úgy futna mint a mostani csúcs pc-ken.Én értem hogy mit akarsz mondani,és igazad is van csak azt állítottam,hogy Azért magas a játékok gépigénye,hogy a játékosok megvegyék a drága hardvereket .Ha ez nem lenne,már csődbe mentek volna a "nagyok"(többek között AMD,Intel)
2014. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem futna úgy. Nincs akkora számítási kapacitása a 10 éves gépeknek, ami ehhez elég lenne. Fut egy rakat "felesleges" rendszerfolyamat is (Windows alatt, pl.), ami megint elvesz egy jó adag erőforrást és nem tudom, hogy mondtam-e már, de a PC (akár milyen hihetetlenül hangzik) NEM JÁTÉKRA van tervezve.

Ez kicsit olyan, mint ha egy '70 környéki Trabit meg egy Ford Mustang-ot hasonlítgatnál és váltig állítanád, hogy ugyan azt a teljesítményt KELL nyújtaniuk.

G.

2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó. Nyilván nem 10 éves gépre gondoltam.Csak tulzás.De akkor sem tartanánk itt rendszerigényileg,ha nem lenne érdeke a fejlesztőknek.
2014. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!