Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome keresőt használo...

Google Chrome keresőt használok az a problémám, hogy a görgető sáv nem megfelelő mit lehet tenni alul meg kellene jelenni a kis háromszögnek amivel tudok görgetni de nálam ilyen nincs az egérgörgetőt tudom használni de ez nagyon macerás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod nem is eltűnt. :) Biztos megint egy ostoba frissítés terméke ez.
2014. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legújabb chromeba már nincs.
2014. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem=nekem
2014. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, nem kekeckedésnek szánom, vagyis inkább kérdezem- Miért olyan fontos ez? Évek óta használom a Chrome- ot de sosem használtam a kis nyilakat le- föl. Ne, ne értsetek félre, de ez tényleg annyira nélkülözhetetlen? Én ezidáig föl sem figyeltem rá, és most egyik kérdés a másikat éri ezzel kapcsolatban. Ok, tudom, OFF.
2014. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis nyilak nincsenek, de jobb oldalon működik a görgetősáv (GYIK). Ez nem elég?
2014. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem elég... olyan screenshot készítő programot használok, amelyik tud kezelni nagyobb felületet mint amit a monitor megjelenít. Csak ehhez, amikor kijelöltem két sarkot, a nem létező nyilakra kellene kattintanom, hogy melyik irányba pásztázzon tovább a program. Magára a görgetősávra nem kattinthatok, mert azt nem értelmezi a program.

Most:

1. Másolhatom ki a linket Firefox-ba, hogy azon keresztül használjam a programot.

2. Kereshetek olyan programot,amely más módon meg tudja oldani a problémát.


(GYK: attól, hogy te még nem használsz egy funkciót, attól az még lehet hasznos eleme a programnak /pl a nyíl a görgetősáv végén/)

2014. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom kipróbálásra a CoolNovo böngészőt. Ott még vannak nyilak, ráadásul annyira testre szabható, hogy észre sem veszed, hogy nem Chrome- ot használsz. A bővítmények is jók hozzá, ami Chrome alatt működik az itt is. Üdv.
2014. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!