Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam átt a programo...

Hogyan állítsam átt a programot hogy a videókártyával futtassa és ne az integrálttal?

Figyelt kérdés

Videókártya: 730m

Processzor: i7

Ha elindítom a Counter Strike 1.6-ot akkor az integrált kártyával fut, a videókártya beállításainál viszont nem engedi áttállítani az integráltról a dedikáltra... hogyan tudnám ezt megoldani? HD 4000-es az integrált és bizonyos fény efekteknél a stabil 60 ról 20 ra lemegy az FPS.



2014. jan. 21. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy az asztalon jobb klikk tulajdonságok és beállítások.Ott van egy olyan hogy képernyő és ott lehet állítani, hogy melyik videó kártyát használja.

Remélem segítettem.

2014. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A leírásba már írtam hogy ez így nem működött... ha letiltottam az integrált kártyát akkor 4-5 fps, még úgy sem áll átt a dedikáltra :/ amúgy stabil a 60 FPS kivéve a füstben és a túl sok fénynél (ZM mapok)
2014. jan. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!