Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent letöltés gyorsító...

Torrent letöltés gyorsító program? -Van ilyen, ha van akkor hol?

Figyelt kérdés
pl.: uTorrentbe elindítom a letöltést belépek a letöltésgyorsító progiba, és gyorsabban tölt...
2009. dec. 3. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen programok, de nem működik.

Netet csak úgy lehet gyorsítani, ha gyorsabb csomagra fizetsz elő, különben a 10 Mbit-ből nem tud 20-at csinálni.

Általában ezek a programok csak stabilizálják, meg letiltják a netes programokat, de ha alapból stabil meg minden jó a neteddel, akkor csak hülyeség ez a program.


De a cfos erre jó.

2009. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja felgyorsítani a letöltésed, mert ahhoz a másik számítógépét kéne megbuherálnia hardveresen. viszont van olyan ami a feltöltésedet elméletben megnöveli. EZ VISZONT CSALÁS. (=kizárás) hallottam már ilyenről, a srác beállította, hogy 4038 TB/s-mal (igen, terrabyte) mutassa a feltöltést, és ezáltal az (elviekben) feltöltött adatmennyiség is jelentősen megnőtt... kb fél perc múlva kizárták...:D
2009. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző, amiről te beszélsz, az már aránycsalás.

És a legtöbb honlapon elég gyorsan észreveszik, és ki is tiltanak.

2009. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A letöltési sebbességed nagyban függ attól is milyen sebességgel töltenek fel a többiek...sőt főleg azon múlik.Ezért érdemes olyat tölteni amit sokan seedelnek.
2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem hallottam még olyan program létezéséről ami felgyorsítaná a letöltéseket. De, van egy olyan program ami ha még gyorsítani nem is de stabilizálni tudja a letöltést ( persze torrent esetében ) és így nem ingadozik a fel és le töltés.

A neve : BT Engie és innen töltheted le : [link]

2009. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ilyet keresek de ahejett hogy válaszolnának az okostonik fitymáják a kérdéat.
2009. dec. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!