Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome böngészőt megnyitom 2...

Mezei User kérdése:

Chrome böngészőt megnyitom 2 folyamat indul, de ha az egyiket bezárom bezárja a programot. És amikor 1 új lapot nyitok akkor is 2 folyamat indul. És amikor bezárok 1 lapot a folyamat ugyanúgy megy tovább és eszi a memóriát. Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nálam most 4 folyamat van, pedig csak 2 tab van megnyitva.

2014. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálam 1 tab van és 4 folyamat úgy hogy bezártam egy lapot kb félórája.Ezeknek a folyamatoknak a kisilabilizálása hogy melyket kell bezárni meg tőlem vesz el memóriát:)
2014. jan. 21. 19:15
 3/7 anti paladin ***** válasza:

Így működik. :)

Minden folyamatnak megvan a feladata, ha be is zárod valamelyiket amelyik nem fontos, előbb vagy utóbb újraindítja a chrome, már persze ha nem zuhan össze emiatt.

2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden bővítmény ki van kapcsolva, a flash kivételével.De régebben találtam egy parancsot amit a címsorba kell beírni és valamilyen beállításokba lehetett jutni, de nem találom.
2014. jan. 21. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam: chrome://flags/ de hogy itt mi micsoda?
2014. jan. 21. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Chrome ilyen.Es ez mellett az a leg memoria igenyesebb bongeszo es csak ugy az utan a firefox.

Ha zavar valts masikra.

2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anti paladin ***** válasza:

A /flags alatt ne buherálj semmit, amiről nem tudod teljesen pontosan, hogy micsoda és mi minek lehet köze. :)

Bármit állítasz ott, elvileg nem lesz érdemi memória használat csökkenésed.

2014. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!