Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot vagy...

Ismertek olyan programot vagy oldalt, amivel szavakat lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Méghozzá úgy, hogy beírom, gyűjtöm a szavakat jelentésükkel, majd a program visszakérdezi őket tőlem. Ha jól írok be egy szót, akkor azt számon tartja, és pl. öt jól beírás után nem kérdezi soha többet. Egyébként meg random sorrendben végigkérdezi az összes bentlévő szót, egy alkalommal mindet csak egyszer. Új szót pedig bármikor beírhatok.

2014. jan. 22. 18:39
 1/5 Csxeba ***** válasza:

Én írtam egy ilyen python scriptet, ha szükséged van rá, elküldhetem, de konzolban fut az egész és csak Linux alatt használtam eddig :D


Egyébként Duolingo egy nagyon jó szótanuló oldal

2014. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, már én is gondoltam rá, hogy megírom magamnak a progamot (én csak C++-t tudok), csak akkor nem lenne olyan színes-díszes, mint az ilyen honlapok szoktak lenni. :D


Linuxot nem hasznáok egyáltalán.

Ezt az oldalt, amit küldtél meg kipróbálom, köszi!

2014. jan. 24. 15:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Főként svéd szavakat akartam gyakorolni, de ezen az oldalon az nincs.


Az angolom pedig már rég túl van még a legnehezebb szinjükön is. :D


Az idegesít az ilyen honlapokban, hogy ők akarnak diktálni. Olyan miért nincs, hogy én írom be a szavakat, mintha a füzetem lenne, csak még ki is tud kérdezni? :D

2014. jan. 24. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

2014. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom őket!
2014. jan. 29. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!