Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra lett telepítve a gépem,...

Újra lett telepítve a gépem, nevezetesen Windows 7 32Mb-re. A problémám az, hogy az eddigi Bluetooth-om elveszett, most nincs és nem tudom, hogyan és hol telepíthetném fel ismét?

Figyelt kérdés

Alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezem csak, ezért kérem, hogy számomra is érthető útbaigazítást küldjenek!

Az eddigi netről letölthetö programokkal nem mentem semmire, Nem tudom, hogy melyik is lenne a jó megoldás.



#Windows 7 programhoz #Bluetooth program.
2014. jan. 23. 10:22
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom laptop, fel kell menni a gyártó oldalára és le kell tölteni a szükséges drivereket, majd telepíteni.
2014. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a meghajtóprogramokat kellene felrakni. Biztos kaptál a számítógépedhez driver lemezt...
2014. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs semilyen lemezem, mert "valaki" csak megrendelésre telepített, így semmim sincs!
2014. jan. 23. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyártó oldaláról töltsd le a drivert.
2014. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!